Închide meniul
Reclamă

palermo

Palermo – Parma LIVE VIDEO în AntenaPLAY (21:30). Nedelcearu se luptă cu Man și Mihăilă! Echipele probabile
AntenaPLAY • 10:10

Ebrima Darboe, gol de senzație în Palermo – Sampdoria! A învins un portar trecut prin Liga 1 cu un șut fabulos
AntenaPLAY • 6 aprilie, 19:13
VIDEO

Românii, la putere în Serie B! George Puşcaş, primul gol după patru meciuri la Bari! Nedelcearu a marcat şi el pentru Palermo
AntenaPLAY • 10 martie, 18:10
Video

Mirko Pigliacelli, repriză de coşmar la Palermo! Fostul portar al Universităţii Craiova a primit 4 goluri în 45 de minute
AntenaPLAY • 2 martie, 16:17
Video

Italienii s-au convins de George Puşcaş, după trei meciuri la Bari: „Anonim!” Laude pentru Ionuţ Nedelcearu
AntenaPLAY • 3 februarie, 11:25

Palermo – Bari 3-0 a fost în AntenaPLAY. Ionuț Nedelcearu a câștigat lupta cu Malcom Edjouma și George Pușcaș
AntenaPLAY • 2 februarie, 23:25
VIDEO

Catanzaro – Palermo 1-1 a fost în AntenaPLAY. Ionuț Nedelcearu a jucat tot meciul la oaspeţi
AntenaPLAY • 26 ianuarie, 23:25
VIDEO

Palermo – Modena 4-2, în AntenaPLAY. Nedelcearu, titular în victoria cu care gazdele au urcat pe locul 6 în Serie B
AntenaPLAY • 20 ianuarie, 19:10
VIDEO

Ce nota a primit Ionuţ Nedelcearu, după ce a marcat în Palermo – Cremonese 3-2! Românul a înscris primul gol al sezonului
AntenaPLAY • 26 decembrie, 22:42
Video

Brescia – Parma 0-2 și Palermo – Cremonese 3-2 au fost în AntenaPLAY! Dennis Man şi Ionuţ Nedelcearu au făcut spectacol
AntenaPLAY • 26 decembrie, 21:00
VIDEO

Ionuţ Nedelcearu a marcat în Palermo – Cremonese! Fundaşul, primul gol în acest sezon! Românii fac spectacol în Serie B
AntenaPLAY • 26 decembrie, 19:47
Video

Ionuţ Nedelcearu nu ar refuza o revenire la Dinamo! „E tot timpul o opţiune”
AntenaPLAY • 19 decembrie, 10:27

Palermo – Pisa 3-2 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Marius Marin, eliminat după ce a marcat și a avut un alt gol anulat
AntenaPLAY • 16 decembrie, 19:15
VIDEO

Marius Marin, gol superb în Palermo – Pisa! A văzut și cartonașul roșu, 11 minute mai târziu
AntenaPLAY • 16 decembrie, 18:52
VIDEO

Marius Marin, gol anulat în Palermo – Pisa! Ce s-a întâmplat după reușita mijlocașului de la echipa națională
AntenaPLAY • 16 decembrie, 17:54
VIDEO

Cum l-au descris italienii pe Valentin Mihăilă, după ce a „spart gheaţa” şi a marcat pentru Parma
AntenaPLAY • 10 decembrie, 20:49

Valentin Mihăilă, primul gol al sezonului la Parma! Românul a „spart gheaţa” în meciul dramatic cu Palermo
AntenaPLAY • 10 decembrie, 19:32
VIDEO

Parma – Palermo 3-3, în AntenaPLAY. Final nebun de meci! Valentin Mihăilă a marcat în prelungiri
AntenaPLAY • 10 decembrie, 19:05
VIDEO

Gol magistral marcat în Parma – Palermo! Dennis Man a fost martorul unei execuţii de pus în ramă
AntenaPLAY • 10 decembrie, 17:52

Palermo – Catanzaro 1-2, în AntenaPLAY! Şoc acasă pentru echipa lui Ionuţ Nedelcearu
AntenaPLAY • 1 decembrie, 23:20
VIDEO

Sampdoria – Palermo 1-0, în AntenaPLAY. Fabio Borini l-a învins pe Pigliacelli. Ionuţ Nedelcearu, uitat pe bancă!
AntenaPLAY • 4 noiembrie, 19:30

Palermo – Spezia 2-2. Dramatism total! Echipa lui Nedelcearu a egalat în minutul 14 de prelungiri. Meciul a fost în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 23 octombrie, 23:40
VIDEO

Parma – Como (vineri, 21:30) și Palermo – Spezia (luni, 21:30) se văd în AntenaPLAY! Man și Mihăilă, gata de spectacol
AntenaPLAY • 17 octombrie, 15:38

Palermo – Sudtirol 2-1 și Cremonese – Parma 1-2 au fost în AntenaPLAY! Dennis Man a marcat în victoria echipei sale
AntenaPLAY • 1 octombrie, 21:29
VIDEO

Venezia – Palermo 1-3 a fost în AntenaPLAY. Ionuţ Nedelcearu a prins primele minute din acest sezon
AntenaPLAY • 26 septembrie, 23:30
VIDEO

Palermo – Cosenza 0-1 a fost exclusiv în AntenaPLAY. Oaspeții au dat lovitura în prelungiri, cu un gol fabulos
AntenaPLAY • 22 septembrie, 23:30
VIDEO

Palermo – FeralPisalo 3-0 a fost în AntenaPLAY. Victorie categorică pentru trupa lui Ionuţ Nedelcearu
AntenaPLAY • 2 septembrie, 21:15
VIDEO

Pisa – Parma 1-2 şi Reggiana – Palermo 1-3 au fost în AntenaPLAY. Spectacol total în Serie B
AntenaPLAY • 29 august, 23:25

Concluziile trase de antrenorul lui Bari, după ce Malcom Edjouma a debutat la noua echipă: „Un început excelent!”
AntenaPLAY • 19 august, 13:46

Malcom Edjouma a debutat la Bari, exclusiv în AntenaPLAY! Ce notă a primit fostul jucător al celor de la FCSB
AntenaPLAY • 18 august, 23:49
VIDEO

Bari – Palermo 0-0, exclusiv în AntenaPLAY! Malcom Edjouma a debutat la noua sa echipă
AntenaPLAY • 18 august, 23:35
VIDEO

Atmosferă de vis la Bari – Palermo, exclusiv în AntenaPLAY! Fanii au făcut spectacol în tribune
AntenaPLAY • 18 august, 21:53
Video

Olimpiu Moruţan, aproape de revenirea în Serie B! După Bari, o altă echipă a transmis o ofertă pentru internaţionalul român!
AntenaPLAY • 9 august, 11:46

Etapă dramatică în Serie B! Parma lui Man şi Mihăilă a prins locul 4, echipa lui Ionuţ Nedelcearu a ratat dramatic playoff-ul! Serie B e LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Serie B • 20 mai, 0:12

Genoa – Bari 4-3 și Palermo – Brescia 2-2. Trupa lui Ionuț Nedelcearu ratează dramatic playoff-ul de promovare, după ce a condus cu 2-0! Meciurile au fost LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 19 mai, 23:30
VIDEO

Genoa – Bari şi Palermo – Brescia LIVE SCORE vineri, de la 21:30. Serie B e exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 16 mai, 10:09

Palermo – SPAL 2-1. Românul Ionuţ Nedelcearu a făcut un meci uriaş şi şi-a ajutat echipa să urce pe loc de baraj. Partida a fost LIVE VIDEO exclusiv în AntenaPLAY!
AntenaPLAY • 6 mai, 19:10

Ionuț Nedelcearu, meci de senzație în Serie B! Fundașul român a contribuit la două goluri în Palermo – Spal
AntenaPLAY • 6 mai, 18:23
VIDEO

Ionuț Nedelcearu continuă lupta pentru promovarea în Serie A! Palermo – Spal, transmis exclusiv în AntenaPLAY, sâmbătă, 17:15
AntenaPLAY • 5 mai, 18:23

Palermo – Spal (sâmbătă, 17:15) și Parma – Brescia (duminică, 17:15), meciurile etapei a 36-a din Serie B transmise exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 2 mai, 22:07

Palermo – Benevento 1-1, exclusiv în AntenaPLAY. Echipa lui Nedelcearu, gol anulat în prelungiri. Pigliacelli, intervenţie fabuloasă
Serie B • 22 aprilie, 19:10
VIDEO

Mirko Pigliacelli, intervenţie colosală în Palermo – Benevento. Spectacol total în AntenaPLAY
Serie B • 22 aprilie, 18:18
Video

Palermo – Benevento şi Pisa – Bari, meciurile săptămânii din Serie B, vor fi exclusiv în AntenaPLAY. Românii sunt gata de show
Serie B • 19 aprilie, 20:44

Palermo – Cosenza 0-0 a fost exclusiv în AntenaPLAY. Pigliacelli, parade de senzaţie! Nedelcearu a fost titular la gazde în meciul din Serie B
Serie B • 10 aprilie, 23:30
VIDEO

Fabio Pecchia, după Parma – Palermo 2-1, meci ce a fost exclusiv în AntenaPLAY: „E nevoie de jucători ca Dennis Man”
Serie B • 1 aprilie, 19:47

Parma – Palermo 2-1 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Echipa lui Dennis Man și Valentin Mihăilă, victorie importantă în lupta pentru promovarea în Serie A
Serie B • 1 aprilie, 16:55
VIDEO

Antrenorul de la Parma, anunț despre Valentin Mihăilă, înainte de Parma – Palermo. Duelul se vede exclusiv în AntenaPLAY, pe 1 aprilie
Serie B • 31 martie, 16:52

Ionuț Nedelcearu și Radu Drăgușin, în topul jucătorilor cu cele mai multe minute din Serie B! Genoa, Parma și Palermo vor juca exclusiv în AntenaPLAY, în această etapă
Serie B • 31 martie, 12:46

Ionuţ Nedelcearu nu va evolua în Parma – Palermo, meci care va fi exclusiv în AntenaPLAY, sâmbătă, de la 15:00! Anunţul antrenorului
Serie B • 30 martie, 16:28

Italienii îl văd pe Valentin Mihăilă „asul din mâneca” Parmei: „Poate face diferența pe final de campionat!”
Serie B • 30 martie, 12:09